AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Cum sa iti pui un tatuaj[spray logo] in cs

In jos 
AutorMesaj
Sanyok
Membru
Membru

Sex Sex : masculin Localizare : Moldova

MesajSubiect: Cum sa iti pui un tatuaj[spray logo] in cs   Lun Dec 17, 2012 8:19 am

Instalarea tatuajului in cs se face astfel :

1 # Mai intai downloadezi "Hl Tag Converter"
Link: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ... erter.html
2 # Deschizi si dai click pe "Open image" si iti alegi o imagine din PC-ul tau.
3 # Dai "Adjust Image"
4 # Dai "Auto Size", dupaia dai pe "This tool will allow you to make a specific color transparent", accesand iti apare ca un fel de creion, te duci pe imagine si apesi pe orice portiune vrei schimbandu-si culoara in albastru va deveni transparenta.
5 # Dai "Apply changes and convert to 256 colors"
6 # Jos in dreapta iti apare "Transparent View" si il bifezi langa intr-o casuta. Acum este Transparent. Acum mai trebuie decat sa il salvam si gata!
7 # Dai "Save Tag", bifezi "Export to WAD file" si OK. Apoi te duci in cstrike, stergi fisierul logo si salvezi cu numele de " tempdecal.wad "
8 # Acesta e ultimul pas, dar nu cel din urma, dati iar "Save Tag" , bifezi "Export to WAD file" si dai OK.Si salvezi cu numele de " pldecal.wad ".
Acum cand intrii in cs si apesi pe T iti va aparea poza aleasa.
Bafta, HL&GF !

Respecta shi vei fi respectat!

Connect 109.185.72.126:27015
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Costi0012

Sex Sex : masculin Localizare : Tg-Jiu

MesajSubiect: Re: Cum sa iti pui un tatuaj[spray logo] in cs   Vin Dec 21, 2012 12:05 am

Eu nu il stiam asa,dar merge!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Cum sa iti pui un tatuaj[spray logo] in cs
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ..:: Counter Strike - Resurse Si Tutoriale ::.. :: Tutoriale-
Mergi direct la: